Yardımcı Olabilir Misiniz

Duman14

Yarın ağır misafirimiz var yaklaşık 30-40 kişi hepsi dumanı kucağına almak isticek zaten hayvan bıktı kardeşlerimden üst kata koycam tuvaletini mamasını falan ama aşağı inebileceği için şey diye düşündüm kardeşlerimin odasının yanında kocaman bir hol var oraya koyup kapısını kapatıcaktım sıkıcı birmalan değil çok rahat ferah ve geniş zaten 10 dakikada bir kontrol edicem misafir altında korkar diye çünkü bizim aile çok haşin sever bir de çocuklar var sormayın kucağına alabilen aloyo bir daha bırakmıyo zavallıyı bizim kedide hiç kucak sevmez tırmalamazda tırmalamıyo diye kucağı seviyor sanıyorlar ama hayvanı ben görüyorum yani bana öyle bir bakıyor ki kurtar diye her neyse bir sıkıntı olur mu sizce yani başka çözüm yolu yok gibi

17 CEVAP

Duman14

Valla şimdi gittiler kediyi nasıl koruyacağımı şaşırdım 20 tane çocuk vardı üst kata çıkmasınlar diye bağırdım zaten diğer odalarda bebekler uyuyordu uyanırlar dedim kedi hasta dedim ama ne yapip edip çıktılar anneleride ne umursamaz öyle bir görseniz şımarmış çocuklar en son bir kıza bağırdım ağlamaya başladı umursamadım bile yani ne kadar bağırsanda anlamıyorlar kedi oyun oynuyordu tüneliyle tüneli kaldırıp oyununu bozdular sevmeye çalıştılar zavallı bizede alışamıyor kucaktan inemediği için şu 15 tatilde olabildiğince az misafir alıcam kedi iyileşemiyo millet sevince dinlenemiyor en son hepsi gitti rahatladı kedi

Gofretsla

Ben annemle yaşıyorum. Annemin yaşlı gıcık teyzeleri geliyor gerekirse hakaret ediyorum, bağırıyorum, dokunmayın diyorum hiç de çekinmiyorum