Kıyafet ?

Kedianneesi

Kedim üsüyor ona kiyafet nerden alabilirim ??

26 CEVAP

kediaskim

********* ve petbutik35 çok güzelve kaliteli kiýafetler satiyor bakabilirsin istersen :)

kediaskim

Benim arkadaşimdada sfenks var. Çogu cattery satıyormuş. Ama fiyatlari gereksiz derecede pahali.

dollfacepersian

Badems
Sfenks kedisi yetiştiren catfery ler çok fazla olmasa da Türkiye de bulunuyor.
Savannah ,benim bildiğim adiya serval kedisi ,bengal kedisinin yanında dev gibi kalıyor. Bence yavruyken çok tatlılar ama büyüdüklerinde yüzleri ve cusseleri korkutucu bir hal alıyor. Youtube da ZeusTheServal adında serval kedisi olan bir bayan kedisinin videolarını paylaşıyor. Kedisinin videolarını izledikten sonra çok korktum serval kedilerinden;(

Lunasekeri

Sfenks kedileri bana çok çirkin geliyor allah günah yazmasın ama zaten labarotuvar üretimi

pamuk18pamuk

Birçok pet sitesi var ama ************'daki fiyatlar genelde uygun oluyor ordan bakabilirsiniz yada kendiniz de örebilirsiniz

Duman14

***********'nın teslimatını beğenmiyorum onların kargosu yüzünden kedim günlerce tuvaletsiz kalmıştı sürekli erteliyorlar kargoyu aradığımızdada sorunu anlattığımda hat birden düşüyor garip bir durum oluyor bence yurtiçi kargoyla çalışan firmalardan almayın malzeme bende kedileri yadırgamam asla veya her hangi bir hayvanı bana göre hepsi mükemmel ama tüylü kedileri daha çok seviyorum yorumlardada yazdığı gibi honeybear kedileri çok güzeller british shorthair scottish foldayrıca sarman kedileride çok güzeller ya bir sürü kedi türü çok güzeldir ama zaten kediler mükemmel hayvanlar değil mi zaten :D

********** te çok seçenek var istersen bak...

Aynen *********** 5 ürünü bana 8 günde getirdi şikayet ettim lanet okuyan okuyan bir daha oradan alışveriş yapmyacağıma yemin ettim

Lunasekeri

Yazik hayvnlarin caniyla oynuyorlar

Gofretsla

Neden korktunuz ki?:) Aman blackone duymasın:)

Düşüne biliyormusunuz? Her gün tek tek ürün getirdiler!!...:(