Kedi Kumu Hakkında

Timewyrm

Merhaba ben topaklanan kum kullanıyorum her hafta yıkamam değiştirmem gerekiyor kedim için ama çok fazla yapışıyor ve astım hastasıyım kristal kum alsam daha mı iyi olur sizce ama kötü dedikleri için korkuyorum topaklanan kum fazlasıyla tuvaletine yapışıyor kristal kum dışında kedimi normal tuvalete eğitebilir miyim acaba aranızda eğiten oldu mu daha önce ? ve topaklanan mı kristal mi sizce çok teşekkürler :) bu arada kedim 5-6 aylık

16 CEVAP

Duman34 ever clean ın hangisini kullandınız acaba? ben less trail i kullanıyorum şuan ve gerçekten parasının hakkını veren bi kum. Eczacıbaşı hakkında genelde iyi yorumlar okuyordum şimdi üstteki yorumu okuyunca bi tereddütüm oldu. Bir de şöyle bi durum var, kediniz tuvaletini yapar yapmaz temizlemeye kalkarsanız dağılıyor bilginiz olsun..