Ben Husky ( Sibirya Kurdu ) Almayı İstiyorum .

Nhhtwolf

Arkadaşlar ben husky almak istiyorum . Ama bu hayvanlar bahçede yaşarlarmis
Fakat Bizim teras katimiz var hem geniş hem içinde ayrı bi çatılı bölme daha var . Oraya güzel bi yuva yapsam yasayablrlermi sizce .. husky cok seviyorum napmaliyim. Bilgisi olan yazabilirmi. .

19 CEVAP

ilanekle

Bu arada madem cok sibirya kurdu istiyorsun sibirya kurdu melezi alabilirsin Hem eğitimi o derece zor olmaz hemde safkan olanına göre sıcağa daha dayanıklı olur.

dollfacepersian

Golden kesinlikle çok daha iyi bir seçim.
Uyumlu ırk olarak bilinen ilk köpek sahiplerine en çok önerilen ırklar arasındadır. Her yerde bulunabilecek bir ırk ayrıca.Ülkemizde o kadar çok sahipsiz golden retriever var ki yurt dışına sahiplendiriliyorlar artık

dollfacepersian

Birde Golden olursa çok rahat evde bakabilirsiniz. Teras yerine evi tercih etmeniz daha iyi olur bence

Nhhtwolf

Evet onu gördüm ben gofretsla. . Çok teşekkür ederim . Bugün dışardan bi köpeğe rastladım eve aldım şuan onunlayim yeni bi soru daha sordum . Umarım herşey ii olur