Pincher İrki Kopegimin Tuyleri Cok Mat Parlamiyor Parlamasi İcin Ne Yapmaliyim ?

Zeytinbaby

Kopegimin tuyleri cok mat parlamiyor pincher irki kopegim tuylerini nasil matligi gider

25 CEVAP

Zeytinbaby

Ensesisini cok kasimaya basladi bugun veterinere gttik viral surup versi batikon surun dedi gecmzse igne yapicak mama ile bsey demedi

Gofretsla

Hani siz spectrumu bırakacak tiniz? Ben size kalitesiz demiştim şimdi tabii böyle olur:(

Zeytinbaby

Veterinerimiz h/a mama kullanin dedi petshoplrda bulamiyorm

Gofretsla

Bence Hills almayın zaten PETSHOPTAN alamazsınız veterinerde satılır birtek profine falan alsanız gene çok iyidir KALİTELİ mamadır

Zeytinbaby

Hipoalerjik almam lazim ama bulabilirmiyim ki bugun gidicem bakicam bikac yere

Zeytinbaby

Ben istanbul okmeydanindayim fazla petshop yok burada

aycacetin2472

Fitmin kullanabilirsiniz.cek cumhuriyetinde uretiliyo.veterinerimizin.3,kopegi.var 3unede bundan kullaniyor. Yakinda kedim icin bnde.bu.mamaya gececegim

Zeytinbaby

Bakalim denicegiz profine nasil gelcek yerden cok sey yiyor engel olamiyorum bu konuylada basim dertte

Zeytinbaby

Arkadaslar sizce brit care sensitive mama nasil

Zeytinbaby

Bu aldigim mama nin bi ozelligi daha var hipoalerjenik ins iyi gelir ogluma