Onemli Bir Konu İki Dakikaniz Varsa

milagro

Arkadaşlar uzun süredir farkındayım lütfen kızmadan okuyun eleştirmek için yazmıyorum hepimiz her hayvansever gibi satın alma sahiplen vizyonunu savunuyoruz ancak petlerinize baktığımda sciotisler britishler İran kedileri goldenlar puglar cins kedi ve köpekler ben kesinlikle sokaktaki canları kurtarma taraftarıyım henüz bir hayvanım yok en kısa zamanda sokaktan sahiplenicem Yanlış anlaşılmak istemiyorum ama nedeni merak ettim kusura bakmayin

18 CEVAP

Duman14

sokaktan yavru kedi kurtarılabilir Annesi yoksa annesi varsa ve alırsanız zaten gelişimi yarıda kesilir ama bence 2 yaşındaki bir kedi sokaktan alınmamalı elbette hasta ve muhtaçsa alınır ama zaten sokağa alışmış daha ihityacı olan kediler alınabilir bende sokaktan alınması taraftarıyım benim ailem iri kedilerden korkuyor ben korkmam alırımda ama çok küçük kardeşlerim var ve korkuyorlar benim yapabileceğim bir şey yok dumanı alacağımızı 3 saat öncesinde öğrendim istesemde bir şey yapamazdım eminim benim gibi bir sürü hikaye var belki camın arkasında görüp haline acımıştır bağlanmıştır sokaktan alın dememizin sebebi bilmeden etmeden direk petshopa yönelenler ben zararını biliyordum petshopun ve almadım gidip bakmadım bile çünkü üzüleceğimi biliyordum sokaktanda bahsettiğim aile sebepleri yüzünden alamadım ki zaten sokağımızda kedi yok bir tane bile bir amca hepsini sahiplenmiş kedi göremiyorum yani gördüklerimde 6-7 yaşında ama başka bir yere bakmadan direk petshopa başvurulmasın diye diyoruz

Mamyhilal

Tabiki petshoplardaki hayvanlara da zaten bakılıyor boşver diyemeyiz onlar belki sokaktakilerden daha çok aci çekiyor ilaçlar veriliyor enerjik olmaları için vs şayet üye petlerine bakıldığında en çok cins hayvanlar oluyor ve bu da merak konusu olmuş ki bende merak ediyorum soke sen çok cinsler yer alıyor insan ister istemez düşünüyor

çünkü cins kedi ve köpek daha güzel