Köpeğim Kuru Mama Yemek İstemiyor.lütfen En Sevilen Köpek Mamasını Söylermisiniz???

sosis

denediğim kuru mamalar acana wild praire,acana grasland,acana pasifica,,acana pork,hills kuzulu,bosch kuzulu,proplan somonlu,reflex somonlu,bonacibo,orijen adult dog.reflex ve bonacibo sokak köpekleri için aldıklarım aslında ama onları bile denedim.olmadı.köpeğimi bulduğumda yaklaşık 2 aylıktı ve sürekli kurumamayla besledim.küçükken çok güzel yerdi.uzun süre proplanla besledim.sonra hills geçtim veteriner önerisiyle.kendim netten incelediğimde acana ve orijen önerildiği için onlara geçtim.zaten artık kuru mama yemek istemiyordu onları yer diye düşündüm ama içine ilave yapmadan asla kuru mama yemiyor.

18 CEVAP

Gofretsla

Izzy
Hiç te canice değil siz doğru olanı söylemişsiniz:)

izzy

Kıyamam ben ona :)
Deneyin biraz ac birakin ise yaradığını goreceksiniz çünkü aldığınız markalar kötü markalar degil benim oglanda bi ara öyleydi mama srciyir yemiyordu biraz konserve mama ile karıştırıp yedirdim sonrasi bu yolla yemeye başladı acana aldim 18 kilo olandan 2 adet içeriği izzye yaramadi kaşıntıdan kendini parcaliyordi resmen hills alarak karistirarsk bitirdim hillsi de severek yiyor suan brit care geyik etli yediriyorum daha tabagina koymadan cildiriyor resmen bi demeyin derim birde son birşey 3 yıldır bir mamaya sabit kalmadim ben bikmasin diye surekli icerigini değiştiriyorum ama hiçbir mamayi brit kadar severek yemedi

sosis

onu da denedim.yemeğini verdim yarım saat sonra kaldırdım.ama nafile.hiç bir şekilde yemek yemiyor.ölmeyecek kadar yiyor resmen.paketin üstünde yazanın yarısını tüketiyor.zayıfladı çok üzülüyorum.22 kiloydu şimdi 20,700.1kilo 300gr vermiş.denemediğim acana kuzulu-elmalı vardı onu da sipariş verdim.inşallah beğenir.brit care nin somonlu-pateslisini hiç yemedi.geyiklisini denemedim ama bozitanın geyikli yaş mamasından almıştım kuru mamasına kattım ama değişen birşey olmadı