Hala İsim Bulamadım:(

hayvankurtarma

arkadaşlar yazın nasip olursa Yorkshire terier ya da Amerikan cocker SAHİPLENİCEM ama hayla ikisine uygun ad bulamadın dişi olarak sahiplenicem lütfen yardım

31 CEVAP

Duman14

Dişiyse:alice ,bonnie,daisy,goldie,ginger,clary,tinker,jenny,jade olabilir
Erkekse:alex,ares,danny,bobi,buddy,casper,carlos,dante,rene(rıney diye okunuyor),alec,ollie olabilir

Gofretsla

Mocha:)

dollfacepersian

Çok üzücü bir durum. Ne kadar süre bakmıştınız? Eğitimlerinden ,gezdirmelerinden siz mi sorumluydunuz?

hayvankurtarma

yaklaşık 10 senedir bendeydi adı lindaydı bakım konusunda ablamla ben bakardım ablam mamasını koyar suyunu değiştirirdi bende gezdirir oyun parklarına götürürdüm yürüyüş vb. şeyler bendeydi vet. kontrole götürdüğümüzde kanser çıktı 10 sene sonra kaybettik:(

hayvankurtarma

eğitiminden de ben sorumluydum ablam o konularda iyi değildir o yüzden o iş bendeydi yani pilanlı çalışırdık

dollfacepersian

Cidden çok üzücü ve kötü bir durum olmuş.Sabır dilerim
Cinsi,boyutu neydi? Nerede baktınız?
Eğitimini verebilmiş miydiniz? Diğer köpeklerle ve insanlarla arası nasıldı?

hayvankurtarma

tşk temel eğitimini almıştı

hayvankurtarma

cinsi şivavaydı oda terk edilenlerden çok oyuncu ve sosyaldı diğer canlılarla ve insanlarla çok iyiydi şivavalar soğuğa dayanıksız olduğu için evde besledim

dollfacepersian

Anladım. Cinsine ve boyutuna karar verdiyseniz sizin ilanlara bakabilirim isterseniz. Birde başka bir şehirde ise gidip alabileceğiniz şehirler var mı? Özellikle onlara bakayım

hayvankurtarma

çok teşekkürler çok yardım seversiniz ve anlayışlısınız Antalya içi olursa benim için daha iyi olur ailemle küçük boyuttaki köpeklere bakmayı tercih ettik yorkie gibi mesela bende bakayım şimdi

dollfacepersian

Bu güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Çok mutlu oldum:)
Küçük ırk olarak en çok böyle uzun tüylü pofuduk terrierler oluyor hep buralarda. Şimdi hatırladım ben şivava ve yorkie ilanı görmüştüm bu sitede. Hangi şehirdeydi hatırlamıyorum maalesef.
Başka şehirden pet nakil veya uçakla yollanabilir. Sağ sağlım geliyorlar hep. Yani hiç kötü bir şey duymadım bu konu hakkında

hayvankurtarma

hmm tmm bende pofuduk birtane sosis köpek kırması gördüm antalyadan ona bakıcam

sosis

merhaba.öncelikle size bilgi vermek istiyorum.köpekler ş ve ç harflerine duyarlılar.bu harflerin olduğu isimleri çok daha hızlı öğrenirler.şila,mişa,miço.şima gibi.isimlerin kısa olması da önemli tabii.ama merak etmeyin eninde sonunda mutlaka isimlerini öğrenirler.

hayvankurtarma

teşekkürler

hayvankurtarma

Köpeğim yorkshire terrier olacağı için ona paris ismi çok yakışir dye düşündüm sizce