Bedava Kedi Evi!!

Duman14

http://www.evidea.com/trend-kedikopek-kulubesi-EKA001/p/386114

Yukarıda koyduğum linki instagramda buldum bedavaya kedi evi!!! Muhteşem değil mi annem gelir gelmez sorup sipariş edicem sokağa koycam ne kadar fazla kedi olmasada çöpten yemek arayan kediler var koycam 2 tane umarım atmazlar... her neyse sizde alabilirsiniz yanınada biraz mama ve su koyduk mu demeyin keyiflerine umarım bu link gerçektir instagramdan buldum siteyi ama henüz sipariş etmediğim için bilmiyorum yinede denemeye değer! :)

18 CEVAP

Macakizi

Cok guzel dusunmussunuz keske herkes sizin gibi dusunse ..

naz16

Selamlar...2 gün önce sipariş vermiştim ürünü teslim aldım umduğumdan da güzel tavsiye ederim

oscarto

Zamanı çoktan geçmiş :(