Yardım Edermisiniz

Ben büyümeyen yani küçük köpeklerden alıcam. Fakat ilk köpeğim olacağı için pek bişey bilmiyorum. SORULARA GELELİM

  1. Hangi küçük ırklardan alabilirim

  2. Hangi mamalardan kullanabilirim. (köpek yavru olucak ama yaş mamamı kuru mamamı)
    3.hangi şampuan
    4.yuvasını balkona yapıcam yaza doğru alıcam. O nedenle nasıl tarz yuva alabilirim.

Yardımcı olursanız çok sevinirim

17 CEVAP

Fakat evde daha 1 yaşında beek var evde bakmayı bizde isteriz zaten balkonda bir hafta kadar kalır bebek alışınca eve alınıcak

İstediğim zaman alabirim