Arkadaşlar Ben Köpek Ve Kedileri Kısırlaştırmaya Karşıyım

senemkaraca

arkadaşlar sizce her hayvanı kısırlaştırmaya gerek var mıdır?

20 CEVAP

Cnsygt

Kısırlaştırmadığında doğacak onlarca yavruya da bakmayı kabul ediyorsan kısırlaştırma!

Benim1kedimvar

Benim kedim erkek bende bir tane yavrusunu almak istiyorum, sonradan kısırlaştırmak istiyorum

Ece5

Sen bir yavru alıcaksın diye diğer yavrulara nolucak anna kediye peki? Kısırlaştırma yapılmadığı için her sokak başında bir sürü yavru ölü bulunuyo arabaların ezdiği insanların tekmelediği cabası bende iki yavru var cok istiyosan verebilirim istemekle herşey olsaydı bende kısırlaştırma yapılmadığı için her yerden yavru bulup eve getirip bakmak zorunda olmamayı isterdim ne bayram ne tatil hiç birşey yapamadım cünkü iki aylık biri 2 haftalık bri iki yavrum var ve ölmek üZereyken buldum arkamıda dönüp gidemeyecem için insanlar istiyo olan bizd oluyo zaten

izzy

Yazarsam cok zamanimi alir internetten arastirsaniz ne kadar iyi bişey olduğunu anlarsınız. .sevgiler

Benim1kedimvar

diğer yavruları annesinin olduğu evde kalacakmış. Bence Konuşurken biraz sakin olun. şartlar her kedi için aynı değil çiftleştirceğim kedinin evi müsait ve yavrular orada kalabilir. Sokağa atılmayacak yani. Buna bende izin vermem zaten.