Arkadaslar Acil Konu

Luckyssss

arkadaslar bu yavrularimizin babasi birakin yavrusundan istemeyi bir tanede olsa veririm önemi yok ama hepsini birden istiyor muhtemelen saticak cogaltma gibi bi olay yapcak napmaliyim hatta annesini bile istiyor bi kere dediginde hayir dedim o benim icin kopekten ote ama tekrar tekrar ediyor boyle bir sohbeti benim ne yapmam lazim hic birini vermesemmi napsam ya akıl verin

22 CEVAP

Luckyssss

bunun önüne gecmeye calisacagiz ilgi ve alakandan dolayi cok tesekkur ederim :)

yanik_kedi

Çoğunluk hak annenindir yavruların hepsini vermenize gerek yok zaten öyle bir hakkı da yok hele anneyi nasıl ister pes doğrusu !! Ne garip insanlar var hayatta :((

Duman14

Ben hiç bir hayvanımı tanımadığım birine vermem sizde vermeyin

Havanese_Siri

öyle bir hakkı yok en fazla 1 çok yavru varsa 2 yavru alabilir anneyi zaten alamaz ya da yavru yerine para da alabilir

Havanese_Siri

fazlasını alırsa mahkemeye bile verebilirsiniz çünkü hakkı değil

aycacetin2472

Hic birini verme sende kalsin bosver

Buyrun KIF üretim izni olmadan üretilen yavruların akibeti. Artık merdiven altı üretmeyi bırakın, düşün hayvanların yakasından.