Köpeğim Kısırlaştırıldıktan Sonra Yürümek İstemiyor

8.5 aylık köpeğim 3 gün önce kısırlaştırma ameliyatı geçirdi. Fakat şimdi yürümek istemiyor ihtiyaçlarını gidermesi için bile çok zor yerinden kaldırıyoruz hemen oturmak istiyor. Bu geçici bir durumdur değil mi ?

16 CEVAP

Merhaba köpegimi bnde kisirlastirdim. Ameliyattan sonra birkac adim atip otiruyor. Guc yok arka bacaklatda. 3 gindur cisini kakasinida yapmadi. Lütfen bi bilen varsa yorum yazabilirmi. poyrazthegolden gibi ayni