Acil!!!

Arkadaşlar daha önce paylaşmıştım kedimin ağzının yanlarında yara. Gibi karabiber tanısı gibi şeyler var niye diye. Vetime yazdim dugunumuz var evimizde bir sürü misafir var akşam düğün var veren gidemiyorum resmini gönderdim getirin Burda bakalım diyo duruyo anlamiyo bugün bi baktim iyice artmış bu sefer uçuk gibi olmuş ve siyah şeyler oraya toplanmis ve artmış resim koyucam ne olabilir lütfen çok sıkışık durumdayım bilen söylesin hatta kendi verilerine atabirler mı onlar ne diyecek ben vetim çok hayırsız hiç ilgilenmiyor artık gitmiycem ona önceki halinde koyucam lütfen şuan çok dardayim

22 CEVAP

Duman14

En kısa zamanda dediğim yere götürün çok iyi ilgileniyorlar

Orası 20 dakka değil kız en az. 1 saat sürüyor eğer barınak ben bişey yapamam derse götürülen artik

Doktorumuz virüse benziyor dedi ama bakalım

Teşekkür ederim kaynamış gibi değil bildiğin siyah kapkara karabiber gibi ve tüm çenesinde sadece yaranin üstünde değil ağzının iki tarafında var

Arkadaşlar gittik geldik şimdi veterinerdenn ağzına sadece çok az şekilde vazalin şurup orayı nemlendirici egzamatik bişey duruyor virüs felana benzemiyor dedi gitmisken dış pazaritimizde yaptık mama konusunda benim daha önce Burda sorduğum gibi ben söylemeden söyledi kuzu etli ve ya balıklı ama mümkün oldukça kuzu etli kısır kedi mamasi kullan dedi şimdi güzel bulupm siparis edixem hepinize teşekkürler suanluk iyiyiz :)

Ismet123987

Hallettin sanırım ☺️

Gittik vazelin sürün dedi ama yarrrai halas devam ediyo uçuk gibi sararmis bende antibiyotik krem sürmeye devam ediyorum daha iyi geliyor benxe