Bir Bakarmisiniz Arkadaşlar Köpek Eğitimi Hakkında

Luckyssss

Arkadaşlar köpeklerimi eğitime gondermek istiyorum ikisini birden acaba fiyat bilen var mi veya bilen biri var mı bana bu konuda bilgi verebilirmisiniz ve dogru.bisey mi yanlis bisey mi yapmis olurum bu konuda

18 CEVAP

BALGOZ

telefon numarası

Havanese_Siri

her yer şiddetle vermiyor eğitimi korkmayın elit yavruya gönderebilirsiniz www.elityavru.com pahalıdır ama haberiniz olsun

Luckyssss

Para tuzagından degil gereken neyse onu yapmak isterim dostum icin paranin onemi yok onlarla bolca vaktim var oldugu icin ben ilgilenmek isterim :)