Petshop Mu Barınak Mı

BALGOZ

Anket

barınak
(14 oy)
petshop
(3 oy)
sokak
(6 oy)
çiftlik
(2 oy)
Toplam (25 oy)

bir hayvan alacaksanız önce bilgi edinin sonra bir barınağa gidip küçük canınızı sahiplenin

20 CEVAP

Lütfen yanlış anladınız sadece .. insanlar vardır ki o yoruma bile alınabilir şahsen o cümleniz tabiri caiz tepkili bi cümle neyse uzatmayalım

Tepkiye gerek yok... duman14 saygılarla

Duman14

Ben bu kişiyi tanımıyorum nasıl konuşayım yani tanımadığı birine bile alınacak kadar alıngan bir insan olamaz bence ve yani ne dedimki alınacak kadar aynı soruları kaç kere sormuş gerekli sorular altta kalmış

BALGOZ

peki artık tartışma bitebilir mi lütfen

BALGOZ

bana imalı şeyler yazmamanız için rica ediyorum