Hangi Köpek Cinsi

Kedisevercat

Anket

Golden Retriever
(9 oy)
Labrodor
(1 oy)
Kaniş
(2 oy)
Terrier
(1 oy)
amerikan eskimo
(0 oy)
pitbull
(3 oy)
Sibirya kurdu
(5 oy)
Pug
(4 oy)
beagle
(0 oy)
chihuahua
(1 oy)
akita
(0 oy)
Pekinez
(0 oy)
Rotweiller
(3 oy)
papillion
(0 oy)
Toplam (29 oy)

Arkadaşlar aile yaşamına uygun, akıllı, çocuklarla iyi geçinen, uysal bir köpek cinsi arıyorum önerdiğiniz varsa yazabilir misiniz?
Not: ankette olmayan köpekleri yazabilirsiniz

20 CEVAP

Havanese_Siri

Sevindim :) tüyleri kadar ömürleri olsun

Kedisevercat

teşekkürler

Gofretsla2

Her köpek akıllıdır!
Her köpek aile yaşamına uygun ve ailesine şefkatlidir!
Her köpek uysaldır!
Her köpek aynı duyguları barindirir sakın ama sakın cins ayrımı yapmayın! !!! Ayrıca satın alma sahiplrn!

defne

Bence Kangal al ama evde besleyemezsin akita öneririm ama çok kıskançlar çocuğunuz varsa arkadaşlarından bile kıskanıyor golden olabilir diğer cinsleri pek bilmiyorum Sibirya kurdu da bahçede beslenir ama bahçemiz varsa kesinlikle kangal alın pitbulda olabilit bizim vardı çok sadık kesinlikle zarar vermez ama cocuklara saldıra bilir kızarsa . Bence hem korumacı hemde çocuklarla iyi anlaşabilen bi cins olsun biraz araştırın

Kedisevercat

amerikan eskimo, sibirya kurdu ve golden retriever aldım