Kedim 3 Gundur Kakasını Yapmiyor

eceeece

Arkadaşlar 1 haftalık annesiz kediler sahiplendim ve kediler 3 gündür kakalarını yapmıyorlar çişlerini gayet düzenli yaptırıyorum ama Kaka yapmıyorlar lütfen bilgisi olanlar yazsın acil

22 CEVAP

Sıcak su torbasını birşeye sarıp miyavlayan kedinin yanına bırakırsanız miyavlaması kesilir muhtemelen annesini çağırıyordur kıyamam ben ona bide hani saat sesi olur ya tik tak yanlarına bir saat bırakırsanız bu seside annelerinin kalp atışı sanıyorlarmış internette okumuştum sürekli sıcak tutmaya çalışın

meminkoroglu

Temiz bir pamuk yada kulak çöpüyle uyarın anneside bunu yapacaktı zaten bide mamasını su serpin eğer bunlarıda yapmazsa veterinere götürün belki boşaltım sisteminde taş olabilir

Ece5

En en sağlıklısı veterinerden aldıgınz onlara özel olan süt tozları lütfen onları alın ve mamayı yaptıktan sonra bir iki damla zeyttinyağı damlatın gün içinde 6 kez mama veriyosanz 3 ne koyun zeytinyağı bir iki damla cok faydası oluca benimde 1 haftalık kedim vardı şuan 1 aylık oldj herşeyi cok yerinde mis gibi tuvaletinide yapıyo ilk etapta öyle oluyo ama 4gün ve sonraki tehlikeli olabilir veterinerde ufak bi ilaçla hallolur takip edin lütfen

eceeece

Sağolun hepinize teşekkür ederim arkadaşlar yarın açık bir veteriner görürsem direk götürücem inşallah bilgileriniz için tekrar teşekkür ederim

Duranlar10

Eskiden bahçemizde 6 ne annesiz yavru kediler vardı hiç biri kakasını yapmıyordu

Şırıngayla 0.5 cc kadar zeytinyağı verebilirsiniz. Ben de besliyordum çok sık kabız oluyordu zeytinyağıyla hallediyorduk büyüdükçe yaş mamaya geçince kabız olmadı.

eceeece

Tamam deniycem sagolun