Sizce Hangisi?

cute_catTR

Anket

Pug
(14 oy)
Pomeryan
(17 oy)
Toplam (31 oy)

sizinde tavsiyenizi alıyım :) 11 yaşındayım evde köpek besleyeceğim annemin babamın izni var ama küçük olucak.parası önemli değil tanıdıktan alacağım önerilerinizi yazın :)

32 CEVAP

Havanese_Siri

Alıntı yapmanız gayet normal birşey eminim ki kimse bunların hepsini bilmiyor

cute_catTR

havanese_siri teşekkürler :) baktım kimseden cevap yok bende alıntı yoluyla yardımcı olabilirim diye baktım ve gönderdim :)

kediler

Sizin zaten 1 köpeğiniz ve 1 kediniz yok mu? 11 yaş için bence üç hayvan çok fazla ki zaten köpek bakımı zor bir şey. Bence büyüyünce alsan daha iyi olur ama bakabilirim diyorsan tabi sen bilirsin :)

georgestaub

@kedilikizzz

haklısın özellikle sevgiyi satın alamazsın hayvana para vermeye karşıyım ama şöylede birşey var bazı işler için mecbur bir ırk almak zorunda kalıyorsun, örnek vereyim benim villam vs kendime ait evim olsa köpek alsam, rottweiler alırdım ama rottweiler yavrumun yanına birde sokaktan bulduğum köpeği almak istiyorum inşallah bir gün evim olursa yapmayı planladığım birşey.

mesela bekçilik konusunda sokö etkili olamaz çok iyi dost olur ama rottweiler etkisi olmaz.

keşke herkes iyi birey olsa sokaktan alıp beslese :)

patili

sahiplendiğin köpüşün fotograflarını buradada paylaş olur mu

patili

merak ederiz şimdi. ne zaman sahipleniceksin

pomerian kısa ömürlü,ölürse üzülürsün bence pug.

patili

hshshshsbshshshhs :)))

Havanese_Siri

pomeranianın ömrü pugdan daha uzundur

rabiaari

Kedi kapisi nasil takilir adli soruda sizi gördum baya tavsiye falan vermissiniz 11yas için baya ilginc gwldi bana :)

cute_catTR

gofretsla2 evet internetten alıntı ama olabildiğince yardımcı olmaya çalışıyorum bende :(

Yugio

Kızmanıza gerek yok daha 11 yaşında ben hayvan haklarının gerçek önemini 18 yaşımda anladım canım evde en rahat king charles beslersin ama istersen önce yuva arayanları araştır ya da barınaklara git instagram sayfaları var haysev gibi onlarda bir sürü ilan oluyor bakabilirsin