Anlam Veremiyorum

izzy

Köpeğini cok iyi tanıyan bir sahip olmama ragmen bir eylemini anlayamıyorum mahallede çiş için çıktığımızda bir çok insanla selamlasip sohbet ediyoruz ama 1 kisi var izzyi cok seven birisi ama onunla 30.sn yi geçmeden oğlum ayağıma işiyor kıskanıyor desem neden sadece o kişiyle anlam veremiyorum sizin başınıza geldimi hiç fikirlerinizi almak isterim ...sevgiler...

19 CEVAP

Havanese_Siri

Cavalier king charles, king charles'ın geliştirilmiş halidir ve çocuklarla daha iyi anlaşır. King charles daha az egzersize ihtiyaç duyar, bekçilik yeteneği daha gelişmiştir. King charlesın tüyleri biraz daha uzundur ve burnu daha kalkıktır.

Havanese_Siri

yalnız ikinizinki de cavalier :)

Havanese_Siri

Patiliyle aynı fikirdeyim kıskandığı için yapıyordur büyük ihtimalle, bir dahaki sefere otururken insanlar yerine köpeğinizle ilgilenin yapıyor mu yapmıyor mu görürsünüz yapmıyorsa kıskandığındandır

Havanese_Siri

Ben biraz yanlış açıkladım sanırım.