Felicia Kedi Maması

DidemCan

Kedim Yaş mama yiyyormuş normalde ama kuru mamaya geçebilirsiniz dediler. Bizde acaleyle pet shoptan felicia kitten yavru kedi maması aldık azıcık. İyi bir mama mı??

28 CEVAP

Palyaco

Acana pasifica aldım 1 aydır kullanıyorum kedim haraketsiz oldu galiba içeriği tamamen balık daha önce prochoice 38kitten kullaniyordum kedim haraketliydi tekrar prochoice 38 kitten aldım şimdi gene haraketli oldu fazla iyi mamalar yani et içeriği yüksek olanlar galiba kediyi hareketsiz yapiyor

Luckyssss

Ben seviyorum o mamayı

DidemCan

O zaman devam edeyim?

Reyyanhan

Degis canım. Bende felicia kullandım. Sonra Royal e geçtim . Şu an origin deyim. Cok daha kaliteli ..ileride sağlığı açısından problem yaşamayız .

Reyyanhan

Felicia taurin miktarı 2600 .

@Reyyanhan felicia dan daha iyi ve aşağı yukarı aynı fiyatlı bir mama biliyormusunuz ? veya önerebileceğiniz kuru mama var mı ? kedim scottish fold cinsi 7 aylık

ahmetaydinli

bende felicia kullanıyorum çok memnunum

Reyhankoca

Benim kedim nedense beğenmedi. 1 kiloydu sanırım sokaktaki kedilere verdim

bidiboom

Ba's-ü ba'del mevt:)))

BalliBadem

Matisse ye geçebilirseniz değişin yoksa kalın bide haftada en az 1 yaş mama yada evde yaptığınız et/balık/tavuk vermeyi ihmal etmeyin

Pikonunannesi

Daha önce felicia kullaniyordum bir problem yaşamadım. Orta kaliteli bir mama bence. Şuan proplan kullanıyorum o da kedimde her hangi bir probleme sebep olmadı

3 kedim var ve uzun süre felicia kısırlaştırılmış mamayı kullandım. İlk zamanlarda gayet memnundum çünkü tüylerini yumuşatmıştı. Ama sonralarda dışkılarında çok fazla bir koku ve sıvılık oldu. Ama bu sıvılık öyle bir iki günlük değil haftalar sürdü. Kusma da okuyordu ama ben başka bir şeyden olduğunu düşünüyordum. Mamadan dolayı olduğunu mamayı değiştirdikten sonra anladım. Tabi her kedide aynısı olur diye bir şey yok ama dışkı konusu 3 kedimde de aynıydı, tesadüf olduğunu sanmıyorum.

Miyospati

2 gün önce aldım fakat daha kullanmadım merakla sonucu bekliyorum