Arkadaşımın Köpeği İçin İyi Mama

Panky55

Arkadaşımın Dogo Arjantin cinsinde bir erkek köpeği var en iyi mama nedir ? Yada hangi mamaları önerirsiniz ?

21 CEVAP

Panky55

Tamam bakarım

Panky55

Arkadaşımın köpeği ;/

Havanese_Siri

happy dog, goody, pedigree, bonnie, champion mamalarını ASLA kullanmayın

Panky55

Hmmmm

damllakurtt

Orijen, nd, acana, wild field vb mamalar piyasada bulabileceginiz en iyi mamalardir. Hem icerik olarak zengin hem de az tahilli ya da tahilsiz oluyor genellikle. Kopeklerin dogal beslenme sekillerine en uygun olan da bu zaten. Biz tarcin evimize geldiginden beri bunlarin haricinde mama kullanmadik, en cok wild field ve acanayi seviyor ama icerik olarak hepsi guzel, kopegin damak zevkine kalmis gerisi :)

ygzkptn

Nd portakallı köpek maması