Rottweiler Bakabilirmiyim

miniyavru

Merhaba Rottweiler almayı dusunuyorum 13 yasındayım 16 yasında bir abim var daha önce 2 köpek baktım sizce rot bakabılırmıyım

32 CEVAP

miniyavru

kücük bahcesi yok

Kedisevercat

evet bakamassınız çok zor olur

miniyavru

Kedisevercat sizin sahipendirmek istediğin köpek küçük ırkmı evde onu bakabılırmıyım

Havanese_Siri

onun sahiplendirdiği köpek yok ki o onun kendi köpeği ve evet küçük ırk

miniyavru

bi bakın

Kedisevercat

evet o evde bakılabilir

Havanese_Siri

maalesef o köpeği sahiplenemezsiniz (açıklamayı okuyun)

miniyavru

acıklamada yeri falan yazıyor??? niye sahiplenememki?

miniyavru

bırde ama gıresunda durruyorum o civarlarda bakmıstım ve o kucuk kopek uygun geldı bana

Havanese_Siri

sadece giresun içi ve çevresine diyor

Havanese_Siri

anladım

Havanese_Siri

https://sosyal.petlebi.com/yuva-ariyor/38595-acil-sahip-araniyor bu cins küçük bahçesiz evler için çok uygun ve yavru olması daha kolay alışmasına yardımcı olur

Kedisevercat

bi de mesajıma bakr mısın miniyavru