Kediler İnsanlara Karşı Çok Mu İlgilidir?

olcayk

1.5 aylık bir kızım var sürekli benle oynamak istiyor hatta sürekli benle yatmak gündüz de dahil olmak üzere. Benim bildiğim kediler o kadar ilgili canlılar değiller. Bu ilgi zamanla azalıyor mu ? Yani ilgisi bana karşı hep ayn mı kalır acaba? Merak ediyorum :)
Bir de ilgisini başka nereye çekebilirim acaba? Çünkü günlük işlerimi yaparken dur durak bilmeden ayaklarımı ısırmak istiyor. Evde yürütmüyor sıpa :)

17 CEVAP

olcayk

Bir de benim kediye alerjim varmış bunu bir kedi sahibi olduktan sonra öğrenmiş oldum . Sürekli yanıma gelince baya kötü oluyorum gece de hep benle uyumak istiyor sürekli kolumda boynumda yatıyor. Kıyamıyorum da çok tatlı uyuyor. İlaç kullanmama rağmen geçmiyor alerji. Umarım zamanla geçer :/

olcayk

ay inşallah benimki de en kısa zamanda geçer.