French Bulldog Bakarmısınız

miniyavru

french bulldog almayı dusunuyorum kucuk evde bakılırmı ? Saglık sorunları cokmu ? 13 yassındayım daha once 1 kopek baktım bakabılırmıyım ?

27 CEVAP

ygzkptn

Apartmanda bakılabilir

miniyavru

patilii oncedende baktım

Havanese_Siri

tüy problemi derken tüy dökse veya koksa sıkıntı olur mu diyorum aileler bundan rahtsız olup köpeği evden atabiliyorlar benim annem bu yüzden kedimi atmıştı (sokak kedisiydi)

Havanese_Siri

tüy koku problem değilse cavalier

Havanese_Siri

problemse havanese, westie, bichon frise veya toy poodle. cotontzuların da yeri başka, tabi bulabilirseniz B) dalga geçiyorum :D

Havanese_Siri

tabii ki şu cinsler de olabilir: papillon, bolonka, pomeranian, pug, chinese crested, shih tzu, maltese, pekingese, japanese chin, schnauzer

miniyavru

Havanese_Siri sizce neden french bakamam???

miniyavru

Tuy cok dokermı french

Havanese_Siri

egzersiz zor olur sizin için sağlık olarak da pek iyi değil ve ömrü kısa

miniyavru

Egzersız ıhtıyacı cokmu

miniyavru

Birde puglar bakımı kolaymı bulldoglar gibi

miniyavru

Havanese_Siri birde french ın tuy konusunda daha az dokermıs kararsızım ama yatkın oldugu hastalıklar cok