Kedi Maması Markası

Denizzzzzz

Arkadaşlar benim kedim çok seçici mama beğendiremedim bebeklikten beri bende olmadığı için alışkanlıklarını çok bilöiyorum ama ********** dan aldığım mamaya bayıldı yaşmama olarakta reflex yiyor sadece çok emin olamıyorum uzun vadede sıkıntı olurmu kullananlar varmı acaba ..tşkler şimdiden

33 CEVAP

Emoji kullanmıştır ama site Emoji kabuk etmiyor!:(!

ygzkptn

Doğru

Havanese_Siri

ben 3 ve < ile yaptım ama < 3

Havanese_Siri

Reyyanhan

Siri vurdu gol oldu :)

Reyyanhan

Yeni doğum yaptı orijien kitten al ..az yese bile emin ol iyi gelecektir . Yaş mama da schesir gimcat britcare

kedilikizzz

İşte bende böyle bir şey arıyodum bugün. Tamamdır yazacağım hemen bi denemekte fayda var almadan önce. Bak sana güveniyorum gönül rahatlığıyla verebilirsin diyorsun değil mi :)

kedilikizzz

Tamamdır teşekkürler :)

Havanese_Siri

aynen, bu köpekler için de geçerli. geçen dondurma yemiştik koltuğa zıplayıp bitmiş dondurma kabının içini yalamaya başladı :D

Denizzzzzz

Havanese_Siri

?

Denizzzzzz

Evt acemilik işte asılsurat yapmıştım.önerilen mamaların çoğunu denedim özellikle brit carede çok ısrarlı davrandım ikingün direndim ama baktım olacak gibimdeğil dayananadım.BEnim minnoş zaafımı biliyor sanırım benden inatçı davranıyor yemiyor inatla..bilemedim ne yapmalı

Havanese_Siri

kalp yapınca da olmuyor "

Havanese_Siri

Bende oluyor :)!♡♡♡♡♡♡♡♡