Ben Yakın Zamanda Bi Pug Almayı Düşünüyorum Ama Mamayla Mı Beslesem Yoksa Etle Mi Karar Veremedim

mervekfl

    1. Liste maddesini girin

20 CEVAP

mervekfl

Canakavi bende size katılıyorum. Pişmiş etin bi sorun yaratacağını düşünmüyorum. İlginiz için tekrar teşekkür ederim

canakavi

Ne demek önemli degil ben kediyi henüz yeni yeni çözmeye başladım ama yıllardan beri bahçemizde 3 köpek besledik mamayı denedim hayvanlar hep açmış gibiler aslında mama onların midelerinde şişiyor ama onlarda açlık hissi yaratıyor gezdirirken yerden agızlarına bişeyler atmaya başladıklarında mamayı kestim ete döndüm tekrar

yasement

Etle bence

mervekfl

Sağolun. Bencede et hem dişlerinede daha sağlıklı çok teşekkür ederim.

mervekfl

Canavaki bende size katılıyorum. Pişmiş etin bi sorun yaratacağını düşünmüyorum. İlginiz için tekrar teşekkür ederim