Kızım Kendine Gelemiyor

silaninannesi

Kücük kedimin (2 aylik) ishal ve kusmasi oldu; veterinere goturdum dogruca. 3 tane igne yapti bir tane de toz ilac verdi. Eve gelince kizim surekli agladi. Ilactan verdim biraz sakinlesti uyudu. Saat 11 den beri uyuyor. 2 kere uyandirip zorla mama yedirdim. Su icmiyor. Veterinere de birsey soramadim agzindan cimbizla laf aldim. Enfeksiyon kapmis. Kizim ne kadar surede duzelir ? Ona iyi gelebilecek baska birseyler yapabilir miyim ?

30 CEVAP

Duman14

Duman'ın kardeşinde de ishal olmuştu iğne vurdular baya kendine gelemedi vitamin kullandık daha iyi oldu ishali de geçti

Havanese_Siri

3 iğne üstüne ilaç ağır gelmiştir küçücük kediye, hangi hastalıkmış

Havanese_Siri

bağışıklık güçlendirici verin bence

Havanese_Siri

veterinerde satılıyor bağışıklık güçlendiriciler, vitamin gibi bir nevi

silaninannesi

Tamam yarin gidip alacagim. Tesekkur ederim :)

silaninannesi

Amin. Allah kimsenin yavrusuna hastalik vermesin insallah. Ilginiz ve önerileriniz icin hepinize cok teselkur ederim. Dikkate alacagim. Kizim iyi olsun yeter ki

silaninannesi

Insallah iyilesir. Simdi yeni bir veteriner buldum. Bir dostumun calistigi yer. Eger alakalari fazlaysa eski veterinerini sikayet etmeyi dusunuyorum. Ihmakarligi ve dusuncesizligi yuzunden. Kizim hala tam olarak kendine gelemedi

Havanese_Siri

Evet, bence de vitamin veya bağışıklık güçlendirici şart. Bana da 5li karma aşıda önermişti veterinerim.

Reyyanhan

Uzun ve sağlıklı ömrü olsun :)

silaninannesi

Bu arada yorumu yeni gördüm kedimin tasmasını buradaki bir petshop tan aldim. Kullanisli olmasi ve takinca sıkmaması, ses cikartmasi vs hosuma gitmisti. Basta alistirmak zor oldu ama simdi cikartinca tuhaf hissediyor :))

Aylin85

Çok geçmiş olsun kızınıza ama o veteriner bozuntusunu değiştirin biran önce ;)

kediler

Hımm teşekkürler umarım bir an önce iyileşir yavrucuk :))

silaninannesi

Arkadaşlar ipm neosym %50 ilaci verdi veteriner. Ilac tavuklar icin diyor internette. Ya ben bu veterineri parcalamazsam icim rahat etmicek. Bu ilaci kullanan var mi

Havanese_Siri

tavuklar için mi? ya o veteriner hangi veteriner? hepimiz şikayet edelim!

Reyyanhan

Şu anki vet mi verdi ilacı