Tavşan Aldım :D

Luckyssss

Tavşan bakımı hakkında bilenler varsa yazabilirmi hangi yemi vermeliyim vs vs :)

29 CEVAP

Reyyanhan

Nyks gece tanrıçası evet

Luckyssss

Birde isim önerirseniz sevinirim :)

Zehramira

Eğer yavruysa sadece pet shoplardaki özel yemleri var ondan ver sakın ve sakın çikolata gofret tatlı türü verme ishal olup ölür. Bende yavru almıştım ve kendi yemini çok sevmedi diye çikolatalı gofret verdim çatır çutur yedi diye daha fazla verdim bir gün sonra uyandığımda ölü buldum ishal olmuş ve ölmüş çok üzülmüştüm ve hala vicdan azabı çekiyorum :((

Zehramira

Ha birde eğer yavruysa marul vs. Başka bişeyler verme yine midesini bozabilir büyüyene kadar yemini ver büyüyünce marul vs. Şeyler verebilirsin

patili

en önemlisi tavşan kedi veya köpekle ısırmalı oyun oynamamalı çünkü tavşanların bağışıklığını direkt düşürüp ölüme sebep olan mikroplar varmış kedi ve köpeklerin hem tırnaklarında hem de tükürüklerinde

Luckyssss

Tesekkürler kısa zaman süre içinde fotografını da atıcam :)

Havanese_Siri

dark olsun

Havanese_Siri

ya da bitter

Luckyssss

Birazcık daha yaratıcı isimler ingiliçce değişik bişey olsun :)

Havanese_Siri

foncé

kediler

Ben Nyks (niks) i tanrıça diye biliyorum bu arada bizim tavşan siyah beyazdı. Lop tavşanıydı ve ismi de Pekmezdi

Luckyssss

Tesekkür ederim böyle bi sıkıntı olucagını hiç düşünmemiştim gercekten :/