Kısırlaştırma

fatmanuur42

meraba kedim yaklaşık 3 aylıkyakında tatile gidicez ve o biz dönene kadar 6 aylık olucak sorum aslında şu ne zaman kısırlaştırmalıyım azgınlık dönemi ne zaman başlar acaba bu arada kedim dişi

23 CEVAP

patili

öyle bi belli eder ki hemde. tık diye anlarsınız :)
yerlerde yuvarlanıp patileriyle kendi yüzünü sevmeye çalışır. siz yanına gidince yere uzanır flüt gibi. poposunu diker kuyrugunu yana atar :)
çiftleşme pozisyonu alır. siz onunla ilgilenmeyince bagıra bagıra miyavlar :)

Reyyanhan

Kiyamam ya. Böyle anlatınca üzüldüm birden kızlarım adına . Kisirlastirsammi bende ya :/

Cotontzu_Siri

Ben kısırlaştırmayı doğru bulmuyorum. Faydası hayvana değil sahibine.

Reyyanhan

1 kere doğum yapması iyi. Ama 2. Kez doğum yapması onu yıpratıyor ömründen alıyor

Cotontzu_Siri

bir de yavrular :)

Reyyanhan

Kızlar karşımda ağlasa bende ağlarım patili :)

Reyyanhan

Trip lere girseler dusunsene . Varım yoğum evlatlarım :)

Reyyanhan

Sanırım sonumuz öyle :)