Yavru Kediler Buldum

Caremcmrt

Bi kaç saat önce assagi mahallede iki tane kedi buldum. İkisinin de gözleri iltihapliydi. Bi saat kadar bekledim annesi birakmisti anladigim kadarıyla. Gözlerini çayla sildim ve kitty milk ile besledim. Yol ustunde olduğu için içim rahat etmedi ve onlari evimin bahçesine getirdim ve küçük bi yuva yaptim. Bir sorun olur mu baska kediler onlara zarar verir diye korkuyorum çünkü .

16 CEVAP

Caremcmrt

Bir de bir şey sorucam gözlerine cay surdum sabah iltihap akti bir kac saat sonra veterinere götürücem şuan okuldayim iltihap akmasi normal mi