Kedisini Sorunsuz Bir Şekilde Yıkayabilen Var Mı?

Nuniss

Kedisini sorunsuz bir şekilde yıkayabilen var mı acaba?

20 CEVAP

tortiegolge

Sorunsuz bir şekilde yıkıyorum fakat yıkandıktan sonra saatlerce kendini yaladığı için ve korktuğundan bunun ona bir işkence gibi geldiğini düşünüyorum, maalesef ben bir kaç kez zorunluluktan yıkadım, lütfen yıkamanız gerekmiyorsa yıkamayın

hayvankurtarma

Ilık suyu kuvete doldurun boyunu gevmicek sekilde sonra elinizle masaj yaparak yavas yavas uzerine su dokun gerci benim kedim suyu seviyor ama sizinkini bilemem

Yugio

Asla yıkayamam buna cesaret bile edemem öldürür beni:)

pamuk18pamuk

Ben kedimi ara sıra yıkıyorum hatta geçen hafta yıkadım. Genelde kızıyor yıkarken ama bu sefer kızmadı çok fazla çünkü suyu açmadım bu sefer kova gibi birşeye dökün suyu sonra ordan alıp yıkayın su açık olmayınca kızmıyor çok kedim.

Ben sorunsuz bir şekilde yıkıyorum ara sıra su sesinden korkup çırpınıyor ama zaten benim kedim suyu suyla oynamayı çok seviyor cinsinden dolayı şükür yikayabiliiyorum yikamasamda kedi kendini küvette az su görsün ıslatıp oyun oynuyor