Çok Kötüyüm.

Caremcmrt

Daha önce buraya yazmistim iki tane yavru kedi bulmuştum. Onlara bahcem de yuva yaptim straforla. Her gün inip besliyodum. Sabah indigimde kedinin biri yoktu. Yuvayi dagitmiş biri sularinin içine toprak atmis sicak su koyuyodum siseyle onu kirmis. Napicam bilmiyorum ağlamaktan ölücem

19 CEVAP

Ealbs

Geçen gün yaşadım böyle bi durum maalesef şikayet falan hiç işe yaramıyor insanlıktan nasibini almamış varlıklar

kedilikizzz

Çocukları anneleri babaları kazanamamış ki. Yuvayı tekmelemekte nedir. O çocuklara böyle bi ceza versen valla gülerler Reyyanhan cidden çünkü bunlara ne yapsan boş. Bizim sokaktakiler en son kedinin kuyruğunu yakmıştı. Çıldırdım artık güzellikten anlamıyor bazı çocuklar.

Reyyanhan

Çünkü evde başka canlıları da var lesi . Hepsine birden yetisemez

Caremcmrt

Emin olun evde bakabilsem kesinlikle bir saniye bile dusunmem. Sahiplenditricem son çare