Hangi Kedi Kumu?

Betulblnmz

1.5 aylık kedi sahiplendim. Vancat ince taneliyi öneren çok oldu kedi kumu için. Ama yorumlarında çok fazla toz olduğu yazılmış. Vancat kullananlar ne düşünüyor? :)

20 CEVAP

ursaminor

Yok canım o portakallının tamamı turuncu renkte zaten sanırım tozları boyadı...
Mırmır son seferde çamurlaşmaya başladı açıkçası. Galiba erken alıyorum ben biraz titizlenip - kaldı ki böyle daha kötü oluyor küreği yıka bilmem ne bir sürü saçma iş :D
Zaten değiştirecektim, e güvendiğim bir kişiden onay gelmişse ne vebali artık :)

patili

Aynen ben de erken alma htasına düştüm bi süre. neden topaklanöıyo diyordum kum. sonra baktım yapar yapmaz hiçbir kum topaklanmıyor çamur gibi oluyor. şimdi sabah akşam temizliyorum kumu. bitek kakasını yapınca hemen alıyorum. canım benim est. memnun kalırsın inş. mis gibi de kokuyor :)

Betulblnmz

Yorumlar için herkese çok teşekkürler öncelikle ^.^ Vancat sabunlu sipariş verdim. Sonra da Sanicatin dediğinizi denicem. 2si arasında çok kalmıştım. Sıra ile deniyim dedim :)

Betulblnmz

Sanicat hangisini kullanıyorsunuz? Toz durumu onda nasıl?

patili

sabun kokulı olanın rengi beyaz mavi karışık canım. sanicatin bütün kumları beyaz ve başka bir renkle karışık 2 renkliler. yeni aldıgım sani&clean mesela beyaz ve lila karışımı. lavantalı ve extra katılaşma özellikli. tozutma yok sanicatte. ben de açıkçası sırf tozutma ve koku sebebiyle çok pahalı kumlar alıp bütçeme zarar veriyordum. everclean veya tigerino gibi. yeni bir kum arayışına girmemi sağlayan etken de tigerinonun stokta olmayışıydı *******la da görüştüm. uzun bir süre stoğa girmicek dediler çok üzülmüştüm. sonra araştırmalarım sonucu birkaç kişiden sanicat active tavsiyesi aldım. o gün se vetimize gitmiştik. bi baktım veterinerimiz evercleanın aqua ve sanicat sabunlu active olanından satıyor ve 1.er paket kalmış. hemen aldım sanicati. ilk denemem böyle oldu. daha sonra da fiyatı uygun diye (evercleane göre) bunu tercih ettim. bizim kedoş da beyaz. henüz renk vs görmedim ayagında. nasıl bir boya oluyormuş peki? hiç duymadım