Diş Macunu

Cotontzu_Siri

Tek seferliğine köpeğim için kendi kullandığım diş macunundan kullanabilir miyim?

26 CEVAP

Cotontzu_Siri

sayfanın üstündeki kullanıcı adınıza basın, çıkan listede profil bilgilerime tıklayın, profil fotoğrafının yanında dosya seç var ona tıklayın, resmi seçin, aç'a basın, profil bilgilerini değiştire basın, bitti

lesiponcik

teşekkür ederim

Cotontzu_Siri

sayfanın üstündeki kullanıcı adınıza basın, çıkan listede profil bilgilerime tıklayın, profil fotoğrafının yanında dosya seç var ona tıklayın, resmi seçin, aç'a basın, profil bilgilerini değiştire basın, bitti

Reyyanhan

İsmini de degis bence ;)

Cotontzu_Siri

isim değişmiyor ve kendini gizlemesine gerek yok

Reyyanhan

Değişiyor yahu. Ben yaptım

Reyyanhan

Pardon ya m isimmis o. :)

Cotontzu_Siri

üzüldüm, başka mail adresinden açsanız belki olur

Cotontzu_Siri

kullanıcı adını mı? nasıl :o

Cotontzu_Siri

Benim de hesabım kapandı ama ben kendim kapattım :D