Balıkesir Edremit Civarında Erkek Scottish Fold Kedisini Çiftleştirmek İsteyen Var Mı?

LilyNur

Altınoluk ta oturuyoruz 1,5 yaşında dişi Gri renkli Scottish Fold kedimize balıkesir edremit hatta çanakkale de de olabilir erkek scottish fold arıyoruz. Sarı ya da beyaz renk tercihimizdir. Gri de olur.

23 CEVAP

Reyyanhan

Vardı Balıkesir de raaaa adında british

LilyNur

Irk ayrimi yapmiyorum hanim efendi kendi cinsi ya da sadece british short hair ile ciftlesmesi gerekiyor

LilyNur

Baska bir cinsle ciftlesirse kediniz ve yavrular olur diyorlar kisirlastiracagim ama bir kereye mahsus yavrusunu buyutsun istiyorum

LilyNur

Gecenlerde kizginliktayken kacti sari bir sarmalla ciftlestigini dusunuyorum pesindeydi cunku sonea birden sakinlesti hamile kalirda bir sey olur diye korkuyorum. Sizce riskli bir durum olusur mu

LilyNur

Biraz icim rahatladi sagolun

akitalove

Lütfen yapmayın sokaktaki kediyle ciflesti diyosun ve senin sorumlulugun altında olucak yavrulari olunca eve alip bakabilcekmisin sutten kesilinceye kadar sahiplendirebilecekmisin

Cotontzu_Siri

onun yerine başka kedi de bakabilirler, bu sefer diğer kedi sokakta kalır.

Cotontzu_Siri

Problem genetik hastalığa sahip kedilerin üretilmesi