Siyam Bulmak

Deryamnue

Merhaba siyam kedisi sahiplenmek istiyoruz fakat petshoplar satmıyor zaten satın almaya karşıyım fakat hiç sahiplendirene de denk gelmiyorum :( siyamı olanlar nerden ne şekilde aldı acaba? Yuvalandırmak isteyen birisi olursa seve seve yuva açabiliriz yer izmit

22 CEVAP

ygzkptn

Profilinizde kocaeli yazıyordu kocaeli den buldum

Deryamnue

O ilanda ki kedi siyam değil sadece öyle yazmış

Glman

Benim bir tanıdığım var fakat ücret karşılığı veriyor ve daha yeni doğdular

Deryamnue

Malesef çok büyük buradaki ve diğer ilankarı zaten takip ediyorum burada soru amacım kendi siyamı olanlara