Kedilerin 4000 Tlye Satılıyor Olması

mervecem

Bunun önüne geçebilecek bir düzenleme filan çıkarılamaz mı, 4000 tl nedir ya

19 CEVAP

FDinler

Çünkü o hayvanlar hayatlarına bir kafes içinde başlıyor bunun sebebi bir hastalıktan ya da saldırganlığından değil sırf o para için her şeyi göze alan insanların aç gözlülüğünden buna artık insanlar bir dur demeli petshop türü yerler sadece eşyaları satmalı... Arkadaşlar sözüm tüm hayvan satanlara değil neden değil derseniz bazı dostlarımız kedisini daha iyi beslemek için satabiliyor ben hiç satmadım fakat bu tür durumlarda ara sıra satabilirler ama sırf bunu ticaret için yapacaklarsada nefislerine dur demeliler

FDinler

Aynen #hadiayağakslkalım etiketi ile bu sorununuzu yazıyorsunuz 99966669999666 ya gönderiyorsunuz ;) uydurmadır yapmayın...

Cotontzu_Siri

şecereliyse ucuz bile :/

Dvuslat

4000 tl mii