Kedim Dün 5.Kattan Düştü

senakose

Kedim dün 5.kattan düştü bugünde pazar olduğu için her yer kapalıydı.yurumeye çalıştığında arka ayakları çarpık şeklindeydi titriyordu.Yarin veterinere götürücez.Yarina kadar ne yapmaliyim ve veteriner ücreti ortalama ne kadar tutar

23 CEVAP

ygzkptn

O numarayı arayım

ygzkptn

*arayın

Cotontzu_Siri

evet hemen 153'ü arayın

senakose

Aradım

senakose

İstanbul

Cotontzu_Siri

anadolu yakası ise veterinerimin numarasını verebilirim

georgestaub

Geçmiş olsun inşallah iyileşir

FDinler

İnternette birkaç araştırma yaptım ve hemen veterinere götürmenizi öneririm çünkü arka iki ayağındaki durumu galiba hemen hemen çoğu kedi sahibi yaşamış görünüyor fakat bu durumu atlatanlar olduğu gibi atlatamayıp ayağına platin takılanda çokmuş bu yüzden tavsiyem hemen götürmeniz bir de geçmiş olsun umarım iyileşir..,