Lavital Kedi Maması

SelinTuksal

Merhaba. Kedilerim on aylık oldu dün. Yani iki ay sonra artık royal canin kitten mamayı bırakıp yetişkin mamasına geçmem gerekiyor. Bu konuda Lavital'i araştırdım, hem hesaplı hem kaliteli olarak görünüyor ama bu bir internet yalanı da olabilir diye düşündüm. Kedilerimin sağlığını önemsiyorum, o yüzden kullanan varsa bana yardımcı olabilir misiniz?

18 CEVAP

SelinTuksal

Evet, yetişkin formülünü kullanacağım.

dollfacepersian

Tahılsız olan formüllerini de kullanabilirsiniz isterseniz. Coco ve Lilly formülleri tahılsız. Ben Coco formülünü kullanıyorum. 2 yaşındaki kısır erkek kedimde. Tadını pek beğenmemesi dışında sorun yaşamadım.
Siz kedilerinizin cinsiyetleri ne ve hareket durumları nasıl?

SelinTuksal

İki kedim de dişi. Ayrıca kısırlaştırmadım. Bizimkilerin çok seçici olduğunu düşünmüyorum herşeyi yiyorlar çünkü. O yüzden tat konusunda sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum ama tahılsız mamaya gerek yok. Baktım ki iyice kilo aldılar, (bir de daha önce aldıkları kiloları bu haftalarda iyice hareketlenerek verdiler)o zaman tahılsız mamaya da geçerim.