Her Yere Kusmuş

Luckyssss

Bugun ikinci kusuşu kızımın hepte tavuk yiyince böyle yapıyor oysaki pişirip de veriyorum hep tavuğu sizce neden tavugu yiyince kusuyor ki

18 CEVAP

Luckyssss

Vitaminden eksik etmek istememiştim vitamin kullanıyorum ama bilemedim

yasement

Küçük mü bizimki de arada kusuyodu artık alıştı yiyebiliyor. Kızartma ağır gelir aynen yagsız ızgara dene istersen. Bir de yoğurt koyarsan yanına kusmaz

159deniz123

ya kızarmış et zararlı diyosunuzya bn sadece beyaz etinden veriyoorum dışına yada başka yerini vermiyorum