Hangisi???

abb_2004

Anket

Desenlii
(12 oy)
Mavi
(4 oy)
Lacivert
(3 oy)
Toplam (19 oy)

Sevgili Arkadaslar hangisi en guzeli???

19 CEVAP

dollfacepersian

********** ten mi alacaksınız acaba? Ben de oradan kedime bir şeyler almak istiyorum ama güvenemiyorum da

dollfacepersian

Ödemeyi nasıl yapıyoruz? Güvenilir satıcıları nasıl anlıyoruz ve kaç günde geliyor ürünleri? Biraz anlatırsanız sevinirim

dollfacepersian

PERİveLİDYA
Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için birde para ödeme de direk aktarılıyor mu? Yoksa ürün elimize ulaştığında onaylayıp aktarımını mı sağlıyoruz?
Sizin alışveriş yaptığınız satıcıların linkini verebilir misiniz?

pervinakat

minyonlu