Acil... Kedime Dana Kıyma Verebilir Miyim?

Benim1kedimvar

Nasıl vereyim Tereddütlüyüm

24 CEVAP

Benim1kedimvar

Vet hekime sordum şimdi . Pişirerek verin dedi . Ben bunu nasıl pişireceğimi bilmiyorum haşlasam dağılır

Benim1kedimvar

Siz daha önce verdiniz mi

Benim1kedimvar

Siz neden vermediniz

Benim1kedimvar

Sezind neden doğru gelmiyor

Benim1kedimvar

Perıvelıdya kuru mamada veriyorum

Benim1kedimvar

Haydangelenadam yok krize girmedi benim heyecanımdan kaynaklanıyor :D

Benim1kedimvar

Önceki kedime haşlanmış et vermiştik,kusmuştu ve melek oldu.o yüzden korkuyorum

Cotontzu_Siri

Benim köpeğim her öğün kıyma yiyor

Pişirip verirseniz sorun olmaz ama kesinlikle ciiğ vermeyin parazit yapar. Mecbur kalmadığınız durumlarda ev yemeği vermenizi tavsiye etmem kuru mamayla beslenmesi en sağlıklısı