Ailemi Kedi Almaya Nasıl İkna Ederim?

ecearslan4

Aslında 7-8 senedir kedi istiyorum. Ama ailem almıyor,son zamanlarda biraz fazla istemeye başladım annemle otururken sürekl kedinin özellklerinden bahsettim kedi cinslerinden vs. annem bana bakamayacağımı söyledi bende babama söyledim babam ilk başta hayır falan dedi daha sonra günlerce ağladım sonra babama yavru exotic shorthair cinsi kedi bulduğumu söyledim babamda dediki tamam sahiplen onu dedi ama nasıl yollayacaklar falan dedi bunu diyeli yaklaşık 2 hafta falan oldu ve biz babamla bidaha hiç kedi hakkında konuşmadık ama annemle konuştuk annem bana daha kendi sorumluluğunu almıyorsun kedinin sorumluluğunu nasıl alacaksın falan dedi 1.si kedinin sormluluğunu alacağıma naasıl inandırabilirim 2.si sizce bana kedi alacaklarmı ?

21 CEVAP

yigit25

1.bahçeli ev olmalı 2.güzel bir ırk seçip anne tüy dökmüyo vb seyler demelisin 3.babanı iknaya yönel 4.üzülürmüş gibi dur birkaç gün 5.fotolarla sevdir 6. Ailenin güvenini kaza

yigit25

1.bahçeli ev olmalı 2.güzel bir ırk seçip anne tüy dökmüyo vb seyler demelisin 3.babanı iknaya yönel 4.üzülürmüş gibi dur birkaç gün 5.fotolarla sevdir 6. Ailenin güvenini kazan

PERIveLIDYA

Bence yaşın bir kedinin sorumluluğunu almaya uygun. Zaten ailen de kedi alınınca eminim sana yardım edeceklerdir. Sonuçta o da bir canlı ve ailenizin en yeni üyesi olacak. Ama sahiplendirme olarak exotic shorthair bulabileceğini zannetmiyorum.

ecearslan4

zaten kediyi aldıktan sonra eminim benden çok ailem sevecektir tabii ben sevmiyeceğim demiyorum ama onlar kendini biraz naza çekiyo gibi alıp getirsem götür demezler

ecearslan4

Tekir kediler çocuklarla anlasamiyomus diye gördüm benim 2.5 yaşında kardeşim var

Senaaaaaaaa

Sana tavsiyem Öncelikle Annen ve Babanı Kedileri sevmesini Sağlamak çünkü Kedi büyüyünce mevsim geçişlerin de Tüy sorunu olabiliyor Kızgınlık Dönemleri olabiliyor Ailene Anlat tüy dökümü olacaktır Elbet bunları ailene Anlat kedi eve gelince Kimyasallarla Evi temizleyemiyeceksiniz bazen Olucak yemeklerinizden yemek isteyecek Bazen Kızgınlık dönemlerin de uykunuzdan edicek Bazen Dişarı çıkma saatlerini şaşacaksınız Kedi diyip geçmeyin Ve ailenize Bunları da anlatın Elbet
Umarım İstediğiniz olur Ve Bir tane can sahiplenirsiniz :)