Golden Köpeğim Kaşına Kaşına Kendini Kanatıyor.

semphonia

4 yaşinda Golden köpeğim kuyruk ve civarını kaşına kaşına kendini kanatiyor. Mantar ilacı sürdüm bugün yaraya iyi geliyor ama köpege sabah bakiyorum yeni yaralar açmış. Veterinere götürecek durumda değilim, geçici yuvasiyim. Bi bilgisi olan varsa sevinirim.

17 CEVAP

semphonia

Tüyleri tras etme konusunda uzmanlar uyarıyor. Golden gibi kopeklerin tüyleri traslanirsa hastalıklara ve güneşe karsi daha savunmasız kalıyor. O yüzden sadece gövde altını hafif kisaltiyorum. Bir de kol altlarini hafifçe kisaltiyorum.

HAY_DOST

Hahahahha =)