Yavru Tavşanlar Neler Yiyebilir

Sjsjsjsjsj

Yavru tavşanlar neler yiyebilir ??? Şimdiden teşekkürler

24 CEVAP

Luckyssss

Ayrıyetten suyunu her gün değiştirmelisiniz ve tavşan kafes hayvanı değildir çünkü gün içinde sürekli hoplayıp zıplıyolar serbest bir alan gerekiyor

Sjsjsjsjsj

Biliyorum yinede çok teşekkürler :-)

Sjsjsjsjsj

Ne demek istiyorsunuz

Cotontzu_Siri

Tavşan almayın demek istiyorum. İyilik yaptığınızı sanıyorsunuz ama ona zarar veriyorsunuz.

Sjsjsjsjsj

Yani hayvan alacaksan köpek aldiyorsun

Sjsjsjsjsj

Ayrıca ama tavşan bakan var

Cotontzu_Siri

Hayır köpek demiyorum. Evcil bir hayvan diyorum. Maymun besleyen de var ona bakarsan. Petshoplar vahşi hayvanları sırf sevimli diye para kazanmak için doğalarından ayırıyorlar. Yavru tavşanların annelerinin yanlarında olması gerekirken onları satmak için alıyorlar. Tavşanlar ev bakımına ihtiyacı olan hayvanlar değiller.

Sjsjsjsjsj

Evciller