Kedi Kumu Önerisi

pinarcaya

Ever clean patilere yapismayan kum aliyorum. Cok memnunum fakat cok pahali. Bu sefer daha uygun birsey almak istiyorum. Memnun oldugunuz kum markalarini yazar misiniz?

17 CEVAP

Zeynooo

Silica kumlar gayet kullanışlı. Uygun fiyata olanlarida var. 0 koku ve ekstra konfor

pinarcaya

Tesekkur ederim onerielriniz icin. Ever clean cok guzel bir kum. Ben de ondan aliyorum. Bu sefer sanicat sabun kokulu iri taneli alcam. Bakalim bu nasil cikacak...