Acil Bakın Arkadaşlar

Dogobabasi

Cane corso köpeğim cesur 2.5 aylık bugün kabız oldu zorluyor ama tuvaletini yapamıyor kustu 2 defa ve pipisi çıktı diz boyu veteriner arkadaşlar veyada bilgisi olanlar acil yardımcı olabilirlermi şuan veterinerdeyiz doğru düzgün veteriner kalmamış ne yaptığını bilmiyorum köpeğin cinsel organına toz şeker döktü bi bildiği vardır herhalde ama anlamış değilim

24 CEVAP

Dogobabasi

yardımcı olurlarsa sevinirim

efruzg

Bende Gebze'deyim size şurayı önerebilirim uzak olduğu için gidemedim ama araştırma yapmıştım hatta burdan bir kişi daha önermişti bana .. https://pasteurveterinerlik.com/?gclid=EAIaIQobChMI_6zvotPy1AIV2KntCh142AkvEAAYASAAEgJA0PD_BwE

efruzg

pasteur veteriner polikliniği suan kapanmış:( ama acil durumlarda arayın gelelim yazıyor 0262 331 56 25 numara budur.

Dogobabasi

Organını halletmişler ishal etmemi söylediler çiğ süt içirdim bekliyorum yapmasını ve bir tane çiğ yumurta yedirdim bu ikisine daha önce ishal olmıştu

HAY_DOST

Toz şeker mi?!

Dogobabasi

Evet ne alaka anlamadım ama toz şekerle bişey yapıp organını içeri sokmayı başarmış

Benim1kedimvar

Veteriner hekimin yaptigi sey ise yaradı mi

Cotontzu_Siri

Sevindim

bolt

Eğer Sakarya gelme durumun varsa kesinlikle veya plus veterineri çok öneririm hem gayet uygun hemde çok güzel ilgileniyor ama oradaki .adamı isteyin kız bakarsa sadece para verip gidersiniz