Cinsini Bilmiyorum Kedicigimin????

Zeynooo

Ben ankara kedisine benzetiyor iri olmasından dolayı suyu sevmiyor. Onun canı oynamak istemezse oynayamiyorsunuz.

21 CEVAP

Zeynooo

Blindcat tsk ederiz biraz tatlıymış iz

BlindCat

Van kırması bence:)

Zeynooo

Denizzzzzz van kedilerinin belirgin özellikleri suyu çok sevmeleri . Bende ankara ya da van 'ın kırması diye düşünüyorum.

Zeynooo

Georgestaub çok tsk ederiz . Denedim inanın her türlü denedim . Suyu kanından içiyor ama onur türlü ıslatmak icin partisine şu deydiği an kaçıyor.

Zeynooo

Şu kabindan şu içiyor diyecektim

Anonymus827062

Zeyno su kabindan su içiyor olması güzel:) benim yaramaz su kabı olmasına rağmen asla içmiyor. Ya üstü kapalı içerisinde su bulunduğu bildiği bir kovayi ondan vazgecirdim:) şimdi ise akan cesmeden su içmeyi alışkanlık edindi:) o gün o çeşme acilmazsa akşama kadar su içmeden durabilir ama asla açık kapta su içmez. Ankara kedisi inatciligi:) Denizzzzzz evet seninkisini anlatmış olabilirim ortak nokta benimkisi de ankara kedisi şaşmaz özellikleri var;) ama asla rahatsızlık vermeyen bir kedi türü. Siz uyurken açıksa dahi asla yataginiza çıkıp rahatsız etmez kısık ses ile yerden seslenir ayakta iseniz adım atamazsınız çünkü bacaklarinizdan ayrılmaz. Onunla yaralanma pahasına oyun oynamayı göze almalısınız bir kedi gibi davranmalisiniz bir de isirarak sevmekten haz duyuyorlar:) bu bazen can sıkıcı olsada zamanla alıştığınız için isirmasi rahatsız etmiyor. Kedimi seviyorum❤❤❤