Bu Ürünü Nerede Bulabilirim?

Cotontzu_Siri

Dışarıda köpeğimi kucağımda taşımak çok zor oluyor. Bu yüzden böyle bir ürün arıyorum. Yurtdışından getirtmek istemiyorum. Benzeri de olabilir. Fiyatı uygun olmalı. Nerede bulabilirim?

17 CEVAP

KedimVar

Evet evet haklısın Siri. Arkadaşımın da maltese i var. Çok çabuk yoruluyor gerçekten. Ben de taşıma kabı yerine ondan kullanmak istiyorum ama benim dediğim daha hafif. Hatta bir ara sizin koyduğunuz o renkli çantadan da (ana kucağı pet taşıma çantası ismi) almayı düşündün. Sonra köpekler saldırır diye vazgeçmiştim. Avm ye alıyorlar mı köpekleri acaba?

Cotontzu_Siri

Üstü açık olanlara alıyorlardır muhtemelen. Kuşadası amvye alıyorlar